Tycie po leczeniu anoreksji

Chorowałam na anoreksje. Od długiego już czasu odżywiam się normalnie, moja waga była w normie ale nagle zaczęłam tyć w przerażającym tempie. Zupełnie nie wiem co się dzieje, odżywiam się zdrowo, jestem aktywna, a przybieranie na wadze rozpoczęło się praktycznie z dnia na dzień. Jestem załamana, nie wiem co mam robić, to straszne, bo nie mogę tego zahamować. W kilka miesięcy przybyło ok.15 kg. Robiłam badania min. hormonów tarczycy, ale nic nie wykazały. Co się dzieje? Czy to się kiedyś skończy? Pomocy!
ponad rok temu

Witam,

Nie podałaś informacji o tym:
- ile ważysz obecnie
- jakiego jesteś wzrostu
- czy wyleczyłaś się z anoreksji
- ile czasu minęło od postawienia diagnozy
- jaki jest Twój sposób odżywiania
- jak kształtuje się Twoja aktywność fizyczna?

Pozdrawiam

P.S
Po udzieleniu odpowiedzi, zadaj pytanie ponownie w osobnym temacie.
Z góry dziękuję