Tycie przy leczeniu psychiatrycznym i farmakologicznym

Lecze się od wielu lat psychiatrycznie. Obecnie przyjmuje wenlafaksyne 75 mg i lamotrygine 100 mg czy od ktoregoś z tych leków można tyć . Nie mogę poradzić sobie z wagą!!

Witam Pana,

Podane leki ogólnie rzecz biorąc nie powinny sprzyjać tyciu. Należałoby bliżej przyjrzeć się Pana diecie. Jeżeli byłby Pan zainteresowany można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pan zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pan śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk