Tygodniowa przerwa w stosowaniu leku Euthyrox - czy powinnam się martwić?

Zapomniałam zabrac na urlop zs granicą Euthyrox (75 i 50 mg na zmianę co drugi dzień). Urlop trwa tydzień, czy mam się bardzo martwić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie ma Pani możliwości zdobycia leku to proszę tylko obserwować u siebie czy nie występują objawy niedoczynności tarczycy. Gdyby działo się coś co Panią zaniepokoi to proszę udać się do najbliższego szpitala\przychodni. Pozdrawiam.