Tygodniowe krwawienie po założeniu wkładki Mirena

Poltora tygodnia temu zalozylam Mirene,od tygodnia krwawie ,sa to niewielkie krwawienia ,jednak martwie sie jak dlugoto jeszcze potrwa?Jestem 3 miesiace po porodzie,Karmie piersia i nie mialam miesiaczki przed zalozeniem Mireny,czy teraz bede miala juz regularne miesiaczki?Dzuekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub mechanicznym podrażnieniem śluzówki.