Tylna wypuklina krążka międzykregowego L5-S1 z modelacją worka oponowego i obustronnym zwężeniem
witam mam pytanie wlasnie niedawno otrzyałam swoj opis z MR i mam duzo w nich podpunktor ale w skrocie takie z waziejszych co mi sie wydaje to zmiany zwyrodnieniowe w ppostaci dehydracji i obnizenie wysokości krążka miedzykręgowego Th12- L1 i L2- L3 tylna wypuklina krążka miedzykregowego L5-S1 z modelacja work oponowego i obustronnym zwęzeniem otworow m-kregowych ostre ustawienie kości krzyżowej i wiele innych moze ktos mi powie o co z tym chodzi moge wysłac wszystko na e-mail. Prosze o info

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.