Tyłozgryz u 30-latka

Witam, mam krzywy zgryz-tyłozgryz( wada nie jest wielka) czy ta wada się dalej powiększa- pogłębia czy ona już taka zostaje i czy aparat ortodontyczny pomoże. Proszę o odpowiedź.

Czy wada jest stabilna czy nie zależy od relacji zębowych. Innymi słowy - czy jest skompensowana (zębowo, mięśniowo, czynnościowo). Jeśli jest - nie będzie się pogłębiać. O szczegóły powinien Pan zapytać ortodontę na wizycie (nie można tego stwierdzić mailowo). O tym czy aparat pomoźe powie również ortodonta na wizycie. Dla Pana wiadomości - są 'niewielkie' wady, które potrafią bardzo długo męczyć i pacjenta, i lekarza. Wszystko zależy od Pana oczekiwań... z mojego doświadczenia - często podczas leczenia bardzo się zmieniają... Słowem - zalecam konsultację w gabinecie