Działania niepożądane leku na boreliozę

Witam Państwa serdecznie.

Chciałbym zapytać, czy znają Państwo przypadki utraty wzroku po stosowaniu U***? Pytam, gdyż wyczytałem na ulotce dołączonej do opakowania w akapicie 'działania niepożądane - donoszono o przypadkach całkowitej utraty wzroku'. Czy spotkali się Państwo z takimi przypadkami?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety, jest to pytanie o leki i nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ to niezgodne z regulaminem naszego serwisu.

Aby zasięgnąć informacji na temat konkretnego antybiotyku skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl