Ubieranie damskich ubrań a podejrzenie transseksualizmu

Mam pytanie od kilku lat nasila się u mnie pociąg do damskich ubrań, raz nawet włożyłem na siebie sukienkę oraz body gimnastyczne , fajnie się czułem w tych strojach, czasem widzę siebie na stole operacyjnym i nie mogę się doczekać kiedy lekarz przystąpi do zabiegu obcięcia penisa. Czy może to być ukryty transseksualizm. Czy można poddać się operacji obcęcia penisa na własną prośbę

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który po przeprowadzonej diagnostyce, odpowie Panu czy cierpi Pan na zaburzenia identyfikacji płciowej.
Tak, przy stwierdzonym transseksualiźmie można dokonać zabiegu amputacji prącia.