Uciążliwe parcie na pęcherz u mężczyzny

Witam, mam 26 lat i mnie też dotyczy ten problem, byłem z tym u lekarza kilka razy, przepisywał mi rożne leki ale nic nie pomagało jak jestem w domu to jest ok ale jak już gdzieś jadę gdzie nie ma toalety to mam parcie i boje się że popuszczę a jak jestem w miejscu gdzie jest niedaleko toaleta to jest ok. Mam tak już od kilku lat, jeszcze na studiach ale to na ostatnim roku się zaczęło aż do dziś trwa i robiłem różne badania np. na nowotwór ale wszystko jest ok. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej takie uczucie jest wynikiem psychogennego parcia na mocz. Warto jednak poszerzyć diagnostykę o cystografię, usg jamy brzusznej i badanie urodynamiczne .