Uciążliwe problemy z bezsennością

Witam, od ponad tygodnia mam problemy ze spaniem. Co noc budzie sie kilka razy. PROSZE mi pomoc. Jest to dla mnie bardzo uciazliwe. W internecie przeczytalam , ze moze to byc spowodowane stresem i problemami (nic u mnie takiego nie wystepuje) i zwiazane z nerkami, a wlasnie kilka miesiecy temu mnie bolaly

Na wstępie proponuję zastosować się do zasada higieny snu (na przykład unikanie TV i elektroniki przed snem, wyciszające aktywności w tym czasie, unikanie dosypiania rano i wiele innych) dostępnymi w wielu wiarygodnych serwisach specjalistycznych. Konsekwentne wdrożenie tych stosunkowo prostych zaleceń może przynieść stopniową poprawę . Brak takiego efektu będzie wskazaniem do konsultacji u psychiatry mającego doświadczenie w zakresie medycyny snu w celu całościowego badania, rozpoznania i ustalenia efektywnego postępowania.