Uciążliwy ból brzucha

Witam! Jestem młodą kobietą. Od dłuższego czasu mam bóle brzucha. Pracuję niestety fizycznie. Niedawno zobaczyłam w okolicach pachwiny dziwne zgrubienie, które czasami jest bardzo widoczne, czasami małe, a czasem w ogóle niewidoczne. Zgrubienie dotyczy prawej strony, tak jak i ból brzucha, prawa strona, dolna część. Na początku myślałam, że jest to problem z jajnikami, spóźniał mi się również okres, ciążę mogę wykluczyć, ponieważ robiłam test oraz dziś już dostałam okres! Drugie podejrzenie dotyczy przepukliny! Obecnie mieszkam w Anglii, byłam już u lekarza, ale nie uzyskałam pomocy, ponieważ w momencie, w którym byłam, zgrubienie było niewidczne (dodam, że bardziej widoczne jest w momencie kiedy stoję). Lekarka powiedziała, że nie może mi pomóc i niestety jestem bezradna. Proszę o radę i pomoc. Dziękuję, Anna
ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Aleksandra Katarzyńska
26 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Na podstawie objawów, jakie Pani opisuje, jest to najprawdopodobniej przepuklina pachwinowa. Niestety trudno mi Pani pomóc, w związku z tym, iż była Pani już u lekarza. Nie znam dobrze funkcjonowania systemu ochrony zdrowia z Wielkiej Brytanii. W Polsce diagnostyką i leczeniem przepuklin zajmują się lekarze chirurdzy. Proszę nie bagatelizować problemu i udać się ponownie do lekarza, najlepiej w poradni chirurgicznej, jeżeli jest taka możliowść w Wielkiej Brytanii.

Lekarz.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty