Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uciążliwy ból nogi po zastosowaniu implantu antykoncepcyjnego

około tygodnia odczuwam dziwne uczucie w obu nogach od kolan w dół czasami mocniejsze odczucie mam w prawej nodze , oprócz dziwnego uczucia nie mam innych objawów , nie trwa to cały czas tylko może 2 razy na dzień , ale tylko w pozycji siedzącej lub leżącej i wtedy gdy ruszę stopami uczucie chwilowo mija , nie raz mam takie coś że zaraz rozerwie te nogi bo to uczucie jest strasznie denerwujące , miałam implanta antykoncepcyjnego ale go wyjełam , lekarz nic złego nie widzi w moich nogach.
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Środki antykoncepcyjne stwarzają ryzyko wystąpienia objawów związanych z zakrzepicą. Jednak nie można tego wykluczyć lub potwierdzić tylko na podstawie przedstawionych przez Panią objawów. W celu wykluczenia zakrzepicy należy zgłosić się do lekarza, który dokładnie zbierze wywiad, zbada bolące kończyny. Na tej podstawie może zadecydować o dalszym postępowaniu. Badanie, które może wykluczyć zakrzepicę żył jest USG Doppler.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy