Uciekanie od własnego dziecka

Jestem mama dwuletniego chlopca, od narodzin nie ciesze sie dzieckiem, uciekalam od niego do rodzicow, zostawal z ojcem, do dzisiaj najchetniej spedzam czas bez dziecka, nie przejmuje sie szczegolnie gdy jest chory, dziecko mimo, ze wszystko rozumie, nie chce mowic.Opiekuja sie nim w wiekszosci dwie babcie i ojciec, dla mnie jest to przymus. Co mam robic?Czy to depresja. Dodam, ze mam nadczynnosc tarczycy.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza