Ucisk na wysokości przepony i zawroty głowy

Witam dzisiaj stalo sie mi cos dziwnego gdy siedzialem nagle na wysokosci przepony moze troche wyzej poczulem tj. uderzenie serca. Bylo to jedno uderzenie i po tym przez okolo 10 min krecilo mi sie strasznie w glowie juz jak szedlem czulem sie strasznie zdezorientowany. Mialem kiedys juz takie uderzenie ale zawrot glowy trwal sek tylko. Martwie sie co to jest bo mialem jakos po tym pierwszym zdarzeniu badanie echo, holtera, usg brzucha zadnych nieprawidlowosci nie bylo wiec co to moze byc. Pzdr

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może jest to zdarzenie wynikające z napięcia nerwowego. Niemniej jednak należałoby powtórzyć badania.