Ucisk po bokach głowy i gorące ucho a łagodna nerwica

Witam. Mam na 23 lata nigdy nie chorowałem. Od pewnego czasu miewam takie dziwne uczucie ucisku po bokach głowy i czasem za uszami. I do tego często mam gorące i czerwone prawe ucho i zawsze się to dzieje wieczorami. Ciśnienie jest wtedy w normie 125/65. Dodam że zmagam się z łagodną nerwicą. Co to może byc? Czy ma to związek z nerwicą ?

Szanowny Panie, objawy, które Pan opisuje mają charakter psychosomatyczny i powstają na tle zaburzeń lękowych. Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii, bo szkoda życia na chorowanie. Adresy zaufanych specjalistów znajdzie Pan na stronie: www.pocieszka.pl

Pizdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej