Ucisk po obu stronach szyi i ciągłe zmęczenie
ucisk po obu stronach szyi jestem mezczyzna mam 28 lat i od ponad roku doskwiera mi przewlekły bol gardła pprzyjmujący wszelakie postacie. lekarz laryngolog stwierdzil tylko skrzywiona przegrode nosowa przez co wydzielina spływa mi do gardła i ponoc stad ten bol gardła. jednak doszedł do tego ucisk po obu stronach szyi tak jakby takie zgrubienia jednak usg nie wykazało nic. jestem ciagle zmęczony i moje samopoczucie jest ciale złe. co to moze byc za choroba w takim razie?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Warto ocenić dodatkowo w badaniu USG budowę tarczycy i oznaczyć TSH. Wyniki należy skonsultować z internistą lub endokrynologiem.