Ucisk pod prawym żebrem i bakterie w moczu

Witam, 2 tyg. temu zaczęłam odczuwać dyskomfort od prawym żebrem- ucisk, lekkie kłucie. Podejrzewano kamienie w woreczku żółciowym. Zrobiłam badania krwi, moczu i usg brzucha. Krew i usg wyszyły w porządku, a moczu mnóstwo bakterii. Dostałam FURAGINUM. Teraz od 6 dni mam nudności, ucisk w prawym boku minął czasami jest kłucie, brak apetytu, nie może mi się "odbić". Co może być tego przyczyną? dodam, że bardzo się tym martwię i boję się.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Uważam, że Pani stan nie wiąże się z obecnymi bakteriami w moczu. W Pani przypadku wymagana jest konsultacja gastrologiczna - lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.