Ucisk pod żebrami

Witam, przepraszam, że piszę czy kłopotam, ale jestem za granicą, a potrzebuję porady polskiego lekarza. Nie wiem, gdzie napisać. Mam 24 lata, nie wiem, co robić. Kiedyś, z 4 lata temu, miałam wrzody i nadżerki żołądka, jednak przeszło mi. Teraz od 4 tygodni byłam chora, jakaś grypa, nie wiem, potem od 2 tygodniu pod żebrami, taki odcinek żołądka zaczęłam odczuwać ból, raz lżejszy, raz silniejszy. Potem, jakbym w środku miała coś, taki ciężar, i mam jakby twarde, nabrzmiałe, czasem podwyższona temperatura, mdłości. Po zjedzonym posiłku ból się nasila, nawet jak połykam to mnie boli, co zjem bądź się napiję, a jak naciskam, to boli jeszcze bardziej, jak kolka taka silna. Ciągle czuję, że mnie boli, chce mi się spać, poza tym często mam zgagę, aż mnie pali, i jak oddycham momentami też boli. Nie wiem, co mam robić. Przyjechać do Polski? Proszę o jakieś informacje bądź kontakt, gdzie mogę dostać informacje. Dziękuję z góry.
24 LAT ponad rok temu

Witam.

Objawy podawane przez Panią mogą świadczyć o nawrocie nieżytu lub choroby wrzodowej żołądka. Celem postawienia precyzyjnej diagnozy i rozpoczęcia właściwego leczenia konieczne będzie wykonanie gastroskopii wraz z testem na obecność bakterii Helicobacter Pylori. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, który skieruje Panią do specjalisty gastrologa lub bezpośrednio na właściwe badania.