Ucisk pod żebrami i napięcie mięśni

Jestem 5tyg po gastroskopii co to moze byc przepuklina cos nie tak z zoladkiem mam ucisk pod zebrami jak chce oddychac jakby napiecie miesni nie pozwalalo rozszerzyc sie przeponie-po napiciu sie kilku lykow coli i wciaganiu i wypychaniu brzucha mam glosne burczenie w momencie wciagania i burczenie wypychania tak jakby zoladek sie skurcza i rozkurczal z dzwiekiem a na brzuchu widac jak cos przeskakuje nie jest to zalezne od picia coli pojawia sie to i znika niezaleznie-po coli jest najglosniesze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa.