Ucisk pod żebrami i prawidłowy wynik USG jamy brzusznej
Dobry wieczór. Od tygodnia czuję non stop jakby ucisk pod żebrami-z obu stron.Nie jest to ból-tylko ucisk. Usg jamy brzusznej bez zmian. Wyniki morfologii ok. Wit D na poziomie 17. co to może być? Dziękuję

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie EKG serca oraz badania w kierunku H. Pyroli aby wykluczyć zapalenie błony śluzowej żołądka.
Lek. PaweĹ Baljon
Szanowna Pani, zbyt mało danych,aby stwierdzić "co to jest" - proponuję lek rozkurczowy Nospa 2x80 mg przez okres tygodnia.
Pozdrawiam, dr n. med. Wojciech Kawiorski, chirurg ogólny, chirurg gastroenterologiczny, chirurg onkolog i proktolog,