Ucisk potylicy i bolesność karku

Witam. 5 dni temu wstałam z silnym bólem głowy. Zaczynający sie na płacie czołowym promieniującym do karku. Wymiotowałam. Nie kręci mi sie w głowie. Jednak jestem otępiała i czasami problem z równowaga. Dzisiaj mija 5 dzien w dalszym ciagu silny bol głowy. I ucisk na potylicy z bólem karku. Czuje sie jak pijana. I jestem juz zmęczona. Najgorzej jest rano.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym pilnie skontaktować się z lekarzem, dolegliwosci wymagają szybkiej diagnostyki, w pierwszej koljenosci prosze wykluczyć ciązę.
Pozdrawiam

Proszę zgłosić się do lekarza POZ celem badania ogólnego i w przypadku niejasności skierowanie do innego specjalisty, pozdrawiam