Ucisk w głowie i drętwienie ręki

witam,od kilku miesiecy mialam dziwny ucisk w glowie(przy tym dretwienie reki nerwy) przeszlo mi na kregoslup tez ucisk w kilku miejscach,straszne pieczenie u gory i dolu,a teraz strzelaja mi kosci mam bol pieczenie,piszczeli kolan lokci i nadgarstkow. morfologia ok,zdjecie rtg ledzwiowego piersiowego ok,czasami bol jajnikow-jajniki ok. czyktos moze mi cos doradzic?gdzie mam sie udac?co zrobic? mam refluksie zelondka.prosze...zalamana.. :(

etc.wskazuje na podłoże psychosomatyczne dolegliwości.Warto udać się

do psychiatry -on Pani pomoże.

Życzę spokoju,optymizmu i zdrowia