Ucisk w głowie i padaczka oraz myśli samobójcze

Czuje dziwny ucisk w głowie i obawiam się że to nie z powodu mojej choroby - padaczki. Mam myśli samobójcze (myśli aby skoczyć z wiaduktu, podczas łapania noża przyglądanie się mu i z uśmiechem przykładanie do nadgarstka), okaleczam się chcąc wyładować złość na sb a nie bliskich. Czasami mam uczucie że zaraz wpadnę w histerię ale zamiast płaczu jest dziwne uczucie pustki. Nie mam przyjaciół w życiu realnym, unikam z nikim kontaktu. Obawiam się wizyty o psychologa i staram się radzić samemu.

Proszę się nie obawiać wizyty u lekarza psychiatry, czy psychologa. Uważam, że jak najszybciej powinna Pani zgłosić się na konsultacje. Czasami chcemy poradzić sobie sami, ale pisząc swoją wiadomość skłania się Pani ku temu, że jednak czasami samemu jest trudno, a czasem wręcz nie możliwe. Proszę poszukać dobrego psychiatrę w swoim mieście, na stronach internetowych widnieją opinie o lekarzach, dzięki którym będzie Pani mogla wybrać taką osobę, którą obdarzy Pani zaufaniem. Dzięki takiej wizycie zrzuci Pani z siebie ciężar napięcia emocjonalnego, a lekarz psychiatra będzie mógł postawić diagnozę Pani stanu i dostosować do niej odpowiednie działania pomocowe.

Proszę nie bagatelizować tego i udać się do psychiatry, a na dalszym etapie do psychoterapeuty (psychiatra podpowie Pani gdzie).