Ucisk w klatce piersiowej a stres, depresja i problemy finansowe

Witam mam 22l od jakiegoś czasu gonitwa życiowa, porażki stres....znajomi...imprezki dopalacze depresja i tak w kółko .....ambicje moje nieradzą sobie z tym że dałem się wciągnąć w takie towarzystwo.... praca....szkoła.....znajomiii i problemy finansowe pzez to. wczoraj nagle zaczeło mnie ściskać w klatce piersiowej ledwo dojechałem samochodem do domu i dlatego niemoglem się zgiąć ani położyc kłucie mrowienie rąk itdd zmęczenie

Witam serdecznie,jeżeli wyklucza Pan somatyczne przyczyny wystąpienia powyższych objawów można podejrzewać u Pana początek zaburzeń nerwicowych. Proponuję zgłosić się do lekarza psychiatry , który zdiagnozuje Pana i ustawi adekwatne dla Pana leczenie.