Ucisk w klatce piersiowej i osłabienie - czy to skutki uboczne leków?

Witam. Zażywam codziennie rano ok 7.00 Tritace 5mg i con corcor . Ciśnienie mierzę regularnie z rana ok 123/75 puls 70 w południe 107/60puls 65 i wieczorem 135/80 puls 75. Jednak od dłuższego czasu męczy mnie tępy ucisk w klatce piersiowej , nie mogę nabrać powietrza "pełną piersią" i czasami odczuwam osłabienie organizmu szczególnie w porze porannej. Czy to może byc skutek któregoś z leków które wymieniłem ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie są to typowe objawy uboczne tych leków. Radziłbym regularne wykonywanie EKG oraz kontrolę kardiologiczną. Pozdrawiam.