Ucisk w klatce piersiowej, nadmierna potliwość i utrata wagi a nadczynność tarczycy

Od dłuzszego czasu czuje taki piekacy ucisk w lewej stronie klatki piersiowej .. do tego ciagle sie poce ciągle mam spocone ręce bardzo schudlam bo wogole nie mam apetytu i nic nie jem zrobilam sie drazliwa ..podejrzewam u siebie nadczynnosc taarczycy dlatego tez mam umowiona wizyte u endokrynologa tylko niepokoji mnie ten ucisk w klatce czy to moze byc cos powaznego ?

Mikołaj Cyganok

Witam! Bóle klatki piersiowej o opisanym przez Panią charakterze budzą niepokój, gdyż mogą świadczyć m.in. o chorobie układu krążenia. Sugeruję zatem udać się do lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbadania Panią, a w razie potrzeby pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.