Ucisk w obrębie głowy, osłabienie a utraty równowagi

Dzień dobry mam pytanie do Lekarzy Cierpię na Silny Ucisk w głowie miejscowy w wyżej od skroni jednocześnie Gdy ucisk Puszcza nagle dostaje zapaści i Osłabienia kręci się w głowie i zaburzenia widzenia w trakcie poruszania się tracę równowagę po chwili odzyskuje Serce Kołata dostaje nagłej Adrenaliny szczęka dolna sztywnieje Uczucie Kłucia w oku lewego Jednocześnie od strony trzustki mam kłucia pod żebrami Oraz mam delikatne utraty czucia z lewej strony ciała oraz kończyn mrowienie

Małgorzata Panek

Wskazana jest konsultacja neurologiczna. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, on Pana pokieruje do specjalisty.
Pozdrawiam