Ucisk w okolicach nagłośni a gastroskopia

Witam , posiadam dziwny ucisk,dyskomfort w okolicy hmm...naglosni? W miejscu zaraz znajdujacym sie pod podbrodkiem.Mam pytanie czy jesli mialam robione badanie gastroskopem tzn gastroskopie zoladka to czy gdyby cos bylo mnie ok z gardlem badz innymi jej funkcjami wyszlo by to w badaniu?Laryngolog powiedziala,ze mam przesluszone gardlo.Jestem w kropce bo mnie to drazni i poprostu przeszkadza.Ponadto mam uczucie jakby caly czas mi katar splywal. Prosze o szybka i calosciowa odpowiedz.

Milena Lubowicz

Gastroskopia nie wykryje zmian w obrębie krtani czy nagłośni, gdyż gastroskop wprowadza się do przełyku. Jedynie gardło można zobaczyć. Wymienione przez Panią struktury ogląda się badaniem laryngologicznym.
Pozdrawiam