Ucisk w prawym boku pod żebrami, wzdęcia brzucha i potliwość u 30-letniego mężczyzny

Od jakiegoś czasu odczuwam ból (a raczej wrażenie ucisku) w prawym boku pod żebrem i czasem koło prawej łopatki. Miałem wykonane badania krwi, moczu oraz usg. Wszystkie wyniki w normie, a badanie usg nie wykazało niczego niepokojącego. Czasami ten ból połączony jest ze wzdęciem brzucha, wysoką potliwością oraz kwaśnym odbijaniem. Co może być przyczyną?

Witam, objawy mogą sugerować chorobę refluksową przełyku. Lekarz rodzinny powinien rozważyć leczenie empiryczne i konsultację gastrologa