Ucisk worka oponowego w wyniku rezonansu a możliwość rehabilitacji

WITAM Proszę o odp w rez kr szyjnego opisano że mam największy stopień ucisku worka oponow i wys na poz C6/7 i jest dokanał centr prawobocz przepuk-krążka która z nawarstwieniami kostnymi na tyl-bocz kraw trzonów uciska worek oponowy po str prawej i obustr red przestrzenie otw międzykręgowych krążek jest obniż i nierów widoczne są cechy sklerotyzacji z ognisk zwyr tłuszczowego. Na poz C5/6 wyst równomier ucisk worek oponowego i miern obustr red przestrz między kręg. Jak mam to rechabiltować

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na dośc zaawansowane zmiany o charakterze przeciążeniowym i zwyrodnieniowym. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem, gdyż może być wskazany zabieg operacyjny.