Ucisk z lewej strony głowy a nieregularne miesiączki

Witam. Od grudnia mam nieregularne miesiączki. Opóźnienie w 1 miesiącu 15 dni w 2 ok 20 dni. Dostałam wtedy od lekarza tabletki na wywołanie. Plus właśnie od grudnia mam dziwny ucisk z lewej strony głowy. Z tym również byłam u lekarza dostałam tabletki na zapalenie. Głowa nadal uciska okresu nie ma. Co to może być ci robić dalej?

Małgorzata Panek

Czy miała Pani kiedyś migrenę? Brak miesiączki wymaga diagnostyki. Proszę udać się do ginekologa. Wskazana byłaby konsultacja u neurologa.
Pozdrawiam