Ucisk z tyłu głowy i zaburzenia widzenia

Witam, mam od około miesiąca dziwne objawy - na początku miałem lekki ucisk z tyłu głowy, potem to wszystko przeszło mi na wzrok i tak zostało od około 3.5 tygodnia. Widzę niczym na jawie, w filmie, za szybą - ciężko mi to opisać. Do tego dochodzi lekkie otępienie/zmęczenie. Byłem u neurologa i zrobiłem badania EEG (wykazały słabe fale alfa oraz delta zdaje się), badania krwi (w normie) oraz dopplera (wszystko w normie). Neurolog zaleciła mi masaże na górny odcinek kręgosłup. Co to może być ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie jest to proste aby określić przyczynę takich dolegliwości bez możliwości bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Masaż może okazać się bardzo pomocny.

Trudno określić bez badania
Objawy trochę nieprecyzyjne
Czy możliwe pisanie, czytanie, praca przy komputerze?
Jak wzrok, Co powiedział okulista?
Czy cierpi Pan na jakieś schorzenia
Czy nie zazywał Pan narkotyków, Jak z paleniem
Jakie ciśnien ie krwi i puls serca
Jaki tryb życia?? Stresy?? Bezsenność??
Pozdrawiam