Ucisk z tyłu głowy utrzymujący się od kilku miesięcy

Moj problem zaczal sie na poczatku grudnia. Obudzilem sie z uciskiem tylu glowy, ktory od tamtej pory utrzymuje sie bez przerwy do dzis. Do stycznia byl bardzo mocny ucisk w okolicy potylicy przechodzacy do czubka glowy a nawet do karku. Na poczatku stycznia bylem u neurologa. Brak objawow neurologicznych. Ale zrobiono mi TK. Nic nie wykrylo. W polowie stycznia ucisk ustapil ale pozostalo takie nieprzyjemne uczucie /dyskomfort w glowie oraz troche na karku . Na poczatku marca obudzilem sie z gorsza ostroscia wudzenia . Po tygodniu troche ostrosc sie polepszyla ale mam delikatny swiatlowstret przeszkadza mi swiatlo dzienne. Tydzien temu kolejna wizyta u neurologa. Brak objawow neurologicznych wszystko wporzadku zostalem skierowany na rtg odcinka szyjnego. Zadnych zmian w odcinku szyjnym. Przed neurologiem bylem u okulisty na dnie oka widac wglebienia ale to jest ponoc jaskrowe. Cisnienie galek ocznych w normie. Nadal zostaje dyskomfort wrazliwisc na swiatlo dzienne. Gdzie szukac problemu?

Szanowny Panie, dobrze by było wykonać MRI, nie zawsze wszystkie zmiany są widoczne w TK