Uciskanie w okolicy ucha a bolesność brzucha

Witam od 5 dni czuje dziwny ucisk z lewej strony głowy nad uchem. Nie jest to ból, ale bardzo dokucza. Trzy dni temu w nocy dopadł mnie dosyć silny ból brzucha jak by żołądek bol promieniowal w prawa stronę jak by wątroba. Miałam też podwyższona temp 37,5 byłam u lekarza zbadał i przepisał lek ulgix. Brzuch mnie jeszcze trochę boli przy dotyku lub chodzeniu. Co to co mam robić morf ob w normie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę o ewentualne wykonanie USG jamy brzusznej i udać się do gastrologa. Z uchem proszę się zgłosić do laryngologa. Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Czy ból brzucha wiąże Pani z jakimś konkretnym posiłkiem? Jeżeli lekarz nie stwierdził podczas badania niczego nieprawidłowego, to nie ma powodu do obaw.
Czy było badane ucho? Dolegliwości bólowe brzucha bywają związane ze stanem zapalnym uszu.
W przypadku nasilenia dolegliwości, wymiotów, biegunki czy gorączki, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam