Uciski w głowie, narastające ciśnienie i piski w uszach podczas stresu

Gdy się denerwuje, stresuje mam dziwne uciski w głowie... czuje takie narastające ciśnienie, ciężko mi opiswać. Do tego piski w uszach a głowa robi się ciężka i taka jakby nie moja. Co to może być?

Reakcja fizjologiczna na stres i wzrost poziomu hormonów stresu. Proszę udać się na konsultację psychologiczną, podczas której psycholog wskaże najlepiej dopasowane do Pani funkcjonowania metody radzenia sobie ze stresem. Pozdrawiam.

A gdy sie Pani denerwuje, jakie emocje temu towarzysza? bardziej lek czy zlosc?
Takie objawy przypominaja zaburzenia nerwicowe ktorych podlozem jest wlasnie lek.
zalecam konsultacje psychologiczna.
pozdrawiam!