Uczucie balona w brzuchu w pierwszym miesiącu ciąży

Jestem w ciazy w pierwszym miesiacu. Czesto chodze siku duzo odpoczywam pierwsza ciaze poronilam teraz mam dziwne uczucie w dole brzucha jest to cos podobnego do balona czasami pelny ze az pobolewa a czasami miekki bez dolegliwosci. Co to moze byc czy znow poronie?

Lek. Marta Jaruchowska

Niewielkie dolegliwosci moga byc, natomiast jesli sa obe dosc silne moga byc objawem albo infekcji dr moczowych albo rzeczywiscie mose byc zwiazane z ciaza.mozna rozkurczowo wziac no-spe a jesli dolegliwosci nie ustapia trzeba udac sie do lekarza.