Uczucie braku szczęścia i samotności

Witam,Nie jestem pewna co się ze mną dzieje,jest mi źle po prostu nie mam czasami ochoty żyć,mam problemy rodzina jest daleko a maz mnie nie wspiera potrafi tylko mówić co źle robię. Jestem ciągle zmęczona senna potrafię spać ponad 10 godzin dziennie jeśli to możliwe stalam się nerwowa mała sprawa sprawia ze wybuchami, płacze codziennie bywa nawet po kilka razy. Czuje się nieszczęśliwa nie widzę w kolorowych barwach przyszłości czuje się sama,mam niska samoocenę każdy potrafi mi wytykac palcami

Witam,
Jeżeli objawy, które Pani opisuje utrzymują się powyżej dwóch tygodni, a obniżony nastrój wpływa na większość aspektów Pani życia jest duże prawdopodobieństwo, że cierpi pani na depresję. Warto udać się na konsultację psychologiczną, gdzie otrzyma Pani szczegółowe informacje i przede wszystkim wsparcie.
Depresja to choroba, a nie oznaka słabości. Można ją skutecznie leczyć.
Może być wiele przyczyn depresji. Mogą wywołać ją niektóre choroby somatyczne czy niektóre leki. Zazwyczaj jednak ma więcej niż jedną przyczynę. Więcej informacji oraz numer telefonu zaufania, gdzie może Pani opowiedzieć o swojej sytuacji znajdzie Pani np. na stronie www.stopdepresji.pl
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.