Uczucie bycia dorosłym dzieckiem

Witam mam problem , czuje że jestem Dorosłym Dzieckiem . Mam 23 lata , a nie potrafie sobie z niczym radzić ...

W takim wypadku dobrze jest zasięgnąć pomocy i porady specjalisty. Niestety nie wiem czego dotyczy Pani pytanie i co konkretnie mogłabym na nie odpowiedzieć. Jeżeli czuje Pani dyskomfort związany z postawą "dorosłego dziecka" - proszę udać się do psychologa w Pani najbliższej okolicy. Pozdrawiam.

Dzień dobry. Brak umiejętności radzenia sobie lub brak poczucia sprawstwa mogą mieć wiele przyczyn. Nie opisuje Pani trudności w realizacji zamierzonych działań. Czy jest to lęk, że to co zrobię będzie żle, czy złe jest samo wykonanie. Czy uważa Pani, że nie ma wpływu na wydarzenia następujące w Pani życiu.Nie wiem też czy ma pani kłopoty z dokonywaniem wyborów i podejmowaniem decyzji.
Aby więc Pani pomóc konieczna jest większa ilość informacji.
Serdeczności
Edward Jakubowicz

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, który wyłącznie w kontakcie osobistym może określić czy i jakiej formy pomocy Pani potrzebuje.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: PZP lub prywatnie.