Uczucie bycia nadmiernie kontrolowanym

Witam, od ponad 2 lat borykam sie z nadmierna kontrola ktora ktos wymusza na mnie. Jest ona tak silna ze robi wszystko by ogarnac mnie calkowicie w kazdej sferze mojego zycia (umysl, dusza, emocje, uczucia, pieniadze, wladza, sex, hobby, nalogi, dzieci, praca, zachowanie, wyksztalcenie, znajomi, otoczenie, wspomnienia, rodzina, przeszlosc, przyszlosc, chwila obecna). Czuje sie przesladowany a najgorsze jest to ze nie jestem w stanie powiedziec kto za tym stoi. Prosze o pomoc.

Dzień dobry,

celem ustalenia realności tych uczuć oraz poprawienia komfortu Pana zdrowia psychicznego (zmniejszenie napięcia oraz uczuć bycia kontrolowanym) zalecałabym konsultację z lekarzem psychiatrą (np. w poradni zdrowia psychicznego).

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak