Uczucie bycia pijaną, czarne plamy przed oczami i uczucie omdlenia

witam chcialam sie dowiedziedziec co mi moze dolegac od pewnego czasu czuje sie jak bym byla pijana, widze czarne plamy przed oczami obraz mi sie maze czasem czuje sie jak bym miala zemdlec. badania krwi nic nie wykazaly wykluczono anemie i tarczyce. nie wiem juz co robic i prosze o jaka kolwiek podpowiedz do jakiego lekarza sie udac i jakie badaniaa moge jeszcze zrobic. dziekuje serdecznie za odpowiedz

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy mogą być związane z zaburzeniami przepływu krwi do mózgu wynikającymi między innymi ze zmian w obrębie odcinka szyjnego kręgosłupa lub zaburzeniami o podłożu sercowo-naczyniowym. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, który potwierdzi lub wykluczy te rozpoznania po przeprowadzeniu odpowiednich badań.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badanie obrazowe głowy.