Uczucie ciepła na twarzy

Witam, od kilku miesięcy często mnie łapie uczucie ciepła na twarzy. Czuje jakby wylewała się lawa z mojej głowy i atakowała twarz, piecze mnie i czuje duże ciepło. Przeważnie Twarz nie jest wtedy czerwona , ma normalny kolor. Czasem piecze mnie też w tym samym czasie głowa z tylnej lewej strony. Co to może byc? Kiedy przeżywam stres to się nasila, ale dzieje się to też w domu , w łóżku .. Kiedy brałam lek divascan nie miałam już tak często tego uczucia. Może to być nerwica ? albo od bóli głowy ? Czy uczucie ciepła na twarzy może być spowodowane problemami z ciśnieniem? A może problem dotyczy zupełnie czegoś innego? Proszę o radę i odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.