Uczucie ciepła w nogach

od paru dni odczuwam ciepło w nogach na dole, w okolicy kostki a nawet jakby troszkę wyżej na łydce po paru sekundach uczucie ciepła znika takie sytuacje pojawiaja sie co pare dni. Co to moze być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą być związane z zaburzeniami krążenia, a dokładnie z nieprawidłową grą naczyniową - poszerzaniem i zwężaniem się naczyń. Poza tym może być to objaw niewydolności żylnej lub stanu zapalnego w obrębie naczyń kończyny dolnej, dobrze byłoby pokazać się u chirurga naczyniowego.