Uczucie ciężkości i duszności w obrębie klatki piersiowej

Witam,od 2 lat mam dziwne dolegliwosci w obrebie klatki piersiowej,biustonosz ucisk a klatke piersiowa i pojawia sie uczucie dusznosci i ciezkosci jakby cos mnie przyciskalo,uwierało,drażniło.Dochodzi do tego ze przy obwodzie 80 cm kupuje stanik 90 cm i dalej mnie uwiera,musi byc calkiem luzny.Miałam robione TSH ,Ekg ok,RTG kl.piers.lekkie esowate skrzywienie,8 lat temu przezylam duży stres po smierci mamy i miałam różne jego skutki.Gdy sciagne stanik to czuje ulge i jest ok.Prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynika z tego, że powodem dolegliwości jest przeczulica i nadreaktywnosc skórno - mięśniowa. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.