Uczucie duszenia i trudności w oddychaniu

od 2lat mam uczucie duszenia,bralku tlenu pustego odechu,przerażające że mam to cała dobe i zero ulgi przy oeychaniu,już nie moge tego znieść:-( lekarz po wykluczeniu poważniejszych chorób zakończył ze mna rwozmowy serce bo nie ma pomyslu.serce ok płuca ok,lekką alergia ale leki nie pomagają na owe duszenie.może to chlamydia?proszę o rady bo tak dusi że ledwo pisze:-(dodam że wątpię w nerwice bo mam tylko ten objaw,i przezroczystą wydzielinle w gardle,zresztą leki próbowałam i nic

Witam,
jednak namawiałabym na wizytę u psychiatry, myślę, ze to nie jest "tylko ten objaw", ale znacznie więcej; nie zawsze leczenie za pierwszym razem jest trafione, może było zbyt krótkie, a może dawka niewystarczająca, a może lek akurat na Panią nie działał, to też jest możliwe.
pozdrawiam