Uczucie dyskomfortu po prawej stronie w okolicach brzucha i boku

Witam od pewnego czasu wróciło uczucie dyskomfortu po prawej stronie w okolicach brzucha/boku. Dodam że koło 3 lat temu wykryto u mnie raka zarodkowego oraz nasieniaka prawego jądra. Stąd myślałem że prawe jądro jest powiązane z bólem/uczuciem nacisku na prawą stonę. Dodam również że jestem po chemioterapii. Ból/dyskomfort/ucisk sam nie wiem jak to nazwać ustąpił lecz powrócił. Wykluczam stres bo nie stresuje się raczej iż nie mam czym. Wyczytałem że może być to problem z jelitem grubym a nawet Owsikami; czy może mieć to jakie kolwiek powiązanie? dodam że mam 25 lat.

Szanowny Panie, ze względu na przeszłość onkologiczną, warto wykonać badanie USG jamy brzusznej a także badanie markerów nowotworowych jak AFP, beta-hCG. Należy również wykluczyć zaburzenia przewodu pokarmowego. Serdecznie pozdrawiam