Uczucie dyskomfortu w kciukach

Witam, zgłaszam się z dosyć nietypową sprawą. Od jakiegoś czasu, co kilka dni, odczuwam nie tyle ból co pewien dyskomfort w kciukach, dosyć mocne pieczenie. Taki stan utrzymuje się przez kilka godzin. Zastanawiam się co to może być, być może wyolbrzymiam, ale ta "dolegliwość" jest mocno odczuwalna i niepokojąca. Dodam, że wiele czasu spędzam przy komputerze, bardzo dużo piszę na klawiaturze. Proszę o poradę. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Milena Lubowicz

Objawy rzeczywiście są nietypowe, proponuję wizytę u lekarza, który zbada Panią i oceni czy są powody do niepokoju. Należy ocenić czy na skórze są jakieś zmiany, czy ruchomość stawów jest prawidłowa, czy są obrzęki.
Pozdrawiam