Uczucie gorąca na czole i policzkach

Od ponad roku często mam tak (ale nie zawsze) jakby gorącą twarz tj. policzki, czoło zaczeło się pare m-cy jak chodziłem na basen. coś mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki lub postępowania terapeutycznego.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie
Objawy mogą być związane ze wzmożonym przepływem krwi, zmianami hormonalnymi i innymi przyczynami. Jeśli dolegliwości przeszkadzają w codziennym życiu wskazana jest konsultacja lekarska.