Uczucie gotowania krwi w żyłach, swędzenie, mrowienie i konieczność poruszania stopami

niespokojne stopy kiedy ide spac mam wrazenie ze krew gotuje mi sie w zylach stop ,swedzi,mrowi sama nie wiem co nie moge spac musze nimi non stop ruszac co to?

Wskazana wizyta u lekarza rodzinne z pełnym badaniem klinicznym
Ważne są schorzenia współistniejące,( np.cukrzyca,zab.gospodarki tłuszczowej etc) a także sytuacja naczyń obwodowych( np.żylaki)

Lekarz pokieruje dalszą ewentualną diagnostyka i oceni czy istnieje konieczność konsultacji angiologicznej. lub neurologicznej ( czy zespół niespokojnych nóg,nerwica)

Pozdrawiam