Uczucie kołatanie serca i skoki ciśnienia

Witam. Mam 38 lat, odczuwam kołatania serca. Idąc na ulicy bądz pójscie do urzędu coś załatwić to się pogłebia, skacze mi cisnienie do 180 w domu mam w miare normalne do 150, czy to może być objaw nerwicy. Mam również problemy w przełykaniu,gdy się położę spać. Tarczyce miałam badaną wyniki wyszły prawidłowe.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na OSOBISTĄ wizytę do lekarza psychiatry, który oceni czy Pani objawy są wynikiem zaburzeń lękowych i zaproponuje - ewentualnie - odpowiednie leczenie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza