Uczucie łaskotania i ugryzień na skórze

Witam problem dotyczy mojej mamy która od pół roku ma wrażenie ze coś po niej chodzi i gryzie szczególnie w głowę .mama niema żadnych widocznych znaków na skórze i konsultowała sie z lekarzem psychiatra który wykluczył chorobę psychiczna była również u lekarza skornego który wykluczył choroby pasożytnicze Czy jest jakaś choroba która wywołuje podobne objawy osobiście słyszałem o ztwardnieniu rozsianym lub boleriozie Pozdrawiam

Raczej jest to neuralgia ćhoroby wymienione przez Panią dają znacznie poważniejsze dolegliwości, bóle, niedowłady. Należy zgłosić się do neurologa. Pozdrawiam